جهت مشاوره و استعلام قیمت تماس بگیرید
۰۹۱۲۴۴۳۵۰۸۱
پشتیبانی در واتساپ
  • سلام دوست من! 😊
    میتونم کمکت کنم؟

    به فروشگاه اینترنتی سازه برتر طوس خوش آمدید

تجهیزات باغبانی

تجهیزات باغبانی و کشاورزی

برای انتخاب تجهیزات باغبانی و کشاورزی به کیفیت ساخت و طول عمر آن ها دقت کنید. این لوازم به خصوص انواع برقی و موتوری قیمت های بالایی دارند. اگر از لوازم ارزان قیمت استفاده کنید هم بر روی کیفیت نهایی کار تاثیر منفی خواهد داشت و هم به دلیل خرابی زودهنگام شما را مجبور به صرف هزینه های مجدد می نماید.
کیفیت ادوات باغبانی و کشاورزی به خصوص بر روی کیفیت محصولات کشاورزی، سلامت درختان، باغات و زمینهای کشاورزی تاثیر مستقیم دارد.

انواع تجهیزات باغبانی و کشاورزی

انواع تجهیزات باغبانی و کشاورزی به ادوات دستی، برقی، شارژی و موتوری دسته بندی می شوند. تفاوت این لوازم در منبع تغذیه است که باعث می‌شود تا دستگاه قدرت های متفاوتی را از خود نشان دهند.

ابزار دستی

ابزار دستی باغبانی و کشاورزی که نسل قدیمی دستگاه های برقی هستند. از معایب آنها می توان به صرف وقت بسیار و همچنین خستگی کاربرد در زمان استفاده اشاره کرد. اما ممکن است برای کارهای سبک خانگی مناسب باشد. لوازمی از قبیل اره باغبانی، اره چاقویی، برگ جمع کن، بیلچه، تبر باغبانی، قیچی باغبانی، قیچی شاخه زن و غیره از این دسته هستند.

لوازم برقی

این لوازم با اتصال مداوم به پریز برق کار می کنند و دارای سیم رابط و دوشاخه هستند. اره زنجیری، چمن زن برقی، داس برقی و شمشاد زن برقی از جمله لوازم برقی باغبانی محسوب می شوند.

لوازم شارژی

لوازم شارژی با نیروی باتری های لیتیومی کار می کنند و برای فضاهایی که دسترسی به پریز برق وجود دارد انتخاب بسیار مناسبی هستند اما توان کمتری در مقایسه با مدل های برقی دارند.

لوازم موتوری

لوازم موتوری نه دارای باتری هستند و نه به پریز برق متصل می‌شود. بلکه نیروی مورد نیاز آنها از طریق سوخت هایی چون بنزین، گازوئیل و غیره تامین می شود. به لوازمی چون چمن زن موتوری، شمشاد زن موتوری، اره زنجیری موتوری، علف تراش موتوری و غیره دسته بندی می شوند. این ادوات بیشترین قدرت و توان را در میان لوازم باغبانی و کشاورزی دارند و برای کار در زمین های با وسعت زیاد مناسب هستند.

قیمت : 0 0 تومان

محصول ناموجود میباشد


جدیدترین محصولات